WSPÓŁPRACA

Zamiast mówić o tym, co mogę dla Ciebie zrobić, wolę spytać: Czego potrzebujesz?
Wspólnie poszukajmy najlepszego rozwiązania. Chętnie dowiem się kim jesteś, a żeby nie było wątpliwości jaką wartość mogę dać Ci ja, oto kilka słów o moich umiejętnościach.
Potrafię świetnie pisać - moje teksty są ciekawe, celne oraz, co istotne, poprawne językowo. Jestem certyfikowanym specjalistą w zakresie marketingu w social mediach, a tworzenie contentu (zdjęć, grafik, tekstu) na socialmediowe kanały to moja codzienna praca i największa pasja. Mieszkam w Szwecji, więc posiadam dużą wiedzę o tym kraju - o zwyczajach, prawie, a także o turystyce. Jestem mamą, więc sporo wiem o wychowaniu dzieci w skandynawskim stylu.
Prowadzę w Szwecji własną działalność i wystawiam faktury VAT. Odezwij się do mnie koniecznie, jeśli tylko masz coś na myśli - wykorzystaj formularz w zakładce KONTAKT lub po prostu skrobnij wiadomość na Facebooku lub Instagramie :)
Czekam na Twoją wiadomość!
Anka

INSTAGRAM

FACEBOOK

BLOG: SZWECJA, SKANDYNAWIA, EMIGRACJA, HYGGE, LAGOM, MALMÖ, MALMO, MALMOE, SKÅNE, SKANE, SKANIA, ZWIEDZANIE, CO ZOBACZYĆ W MALMO, ZWIEDZANIE MALMO, ATRAKCJE MALMO